Zajęcia QIGONG z uczestnikami Nordic Walking w Mielnie – relacja + zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z relacją naszej koleżanki Stasi Libery z zajęć Qigong Lecącego Żurawia prowadzonych w czasie obozie Nordic Walking w Mielnie (+zdjęcia:)

W ostatnich dniach września 2019 uczestniczyłam w obozie integracyjno – kondycyjnym  Nordic Walking w Mielnie,  zorganizowanym przez ROXKiJE Rokietnica. Zaproszono mnie, abym poprowadziła zajęcia Qigong  podczas 3-dniowego pobytu nad morzem.
Byłam niesamowicie zaskoczona, gdy cała  50-osobowa, wysportowana grupa przybyła na salę, a tu  brakowało dosłownie miejsca na rozłożenie ramion. Ćwiczyli do końca formę, naśladując  ruchy lecącego żurawia. Byłam pełna podziwu i zachwytu, wierzcie mi dawno nie czułam takiej energii i zadowolenia z prowadzenia zajęć. Były też niespodzianki.
Pewnego ranka, gdy  czas naszych ćwiczeń dobiegł końca, bo zbliżały się  inne planowane treningi, podziękowałam…. i słyszę …..głos zawodu… a dziś medytacji nie będzie? No, więc kontynuowałam z radością dalej. Nadmieniam, że była tylko 1 osoba, która  ćwiczyła wcześniej Qigong.
Trener NW Dariusz był bardzo zadowolony z klimatu, wyciszenia i zdyscyplinowania grupy i sposobu prowadzenia zajęć Qigongu, zjawiskowo innych niż jego wyczynowe, sportowe ćwiczenia. Dostałam podziękowania od organizatora i wielkie brawa od całego „wesołego autokaru”.
A ja jestem szczęśliwa, że dajemy ludziom nowe emocje, odczucia  i że to wyzwala tak pozytywną energię, że można latać (jak na załączonym poniżej zdjęciu). Jestem wdzięczna, że znalazłam się w tym miejscu i z tak energetyczną grupą. Pozdrawiam serdecznie
Stanisława Libera
kom. 694508042